Katastrofa na drodze Słupsk-Ustka: Wypadek z udziałem trzech samochodów

Poranne podróże kierowców, którzy wybrali trasę z Słupska do Ustki, zostały zakłócone przez nieprzewidziane zdarzenie drogowe. Incydent, w którym brały udział trzy pojazdy, miał miejsce około godziny 8 rano. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, 59-letni kierowca Skody, jadący w kierunku Ustki, stracił kontrolę nad swoim pojazdem i zjechał na pas przeciwległy. Tam doszło do kolizji z dwoma samochodami – Oplem i Hyundaiem.

Scena zdarzenia znajdowała się w Bydlinie, na odcinku drogi prowadzącej ze Słupska do Ustki. Tak jak poinformował młodszy aspirant Jakub Bagiński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku: „Dziś o godzinie 8 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w Bydlinie. Nasze wstępne ustalenia sugerują, że 59-letni kierowca Skody, jadący w kierunku Ustki, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z dwoma samochodami – Oplem i Hyundaiem. W wyniku zderzenia, Opel został odrzucony z jezdni.”

Bagiński podkreślił, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Funkcjonariusze kontynuują badanie miejsca zdarzenia, aby wyjaśnić jego dokładne okoliczności. Oficer prasowy zakończył swoje oświadczenie apelem do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drogach.