Wspomnienie lata w Dąbkach – koncert Baranovski oraz Kwiat Jabłoni

Okoliczni mieszkańcy oraz turyści bardzo chętnie pojawili się przy Centrum Sportów Wodnych w Uzdrowisku Dąbki. To właśnie tam podczas tegorocznego okresu wakacyjnego zorganizowano dwa koncerty ogólnopolskich gwiazd muzycznych. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się Baranovski oraz Kwiat Jabłoni. Przypomnijmy, że koncert zorganizowano w niedzielę, dnia 14 sierpnia.

Występ Baranovskiego w Uzdrowisku Dąbki

Artysta Baranovski to właściwie Wojciech Baranowski. Muzyk zajmuje się wieloma rzeczami związanych z muzyką. Przede wszystkim jest wokalistą, ale ponadto także kompozytorem, pianistą oraz autorem tekstów. Urodził się 29 lipca 1991 roku w Opocznie. W swojej karierze został już nawet nominowany do Fryderyków, a więc fonograficznego debiutu roku.

Kwiat Jabłoni w Uzdrowisku Dąbki

Kwiat Jabłoni jest polskim zespołem muzyczny. Grupa muzyczna pochodzi ze stolicy Polski. Swoją karierę rozpoczęli w 2018 roku właśnie w Warszawie. Wykonują przede wszystkim muzykę popową, folkową, folk pop, indie folk, indie pop, bluegrass oraz elektronikę. Oni również otrzymali już nominację do Fryderyków – zarówno na album roku, jak i grupę roku.