Chcesz się zrelaksować nad polskim morzem? Wybierz Dąbki!

Nie wiesz gdzie odpocząć nad morzem? Dąbki to najlepszy wybór. Leżą między Morzem Bałtyckim a jeziorem Bukowo. Można opalać się na nadmorskiej plaży lub relaksować się nad jeziorem. Warto o tym wiedzieć i spokojnie podziwiać to wyjątkowe miejsce.

Dąbki są idealne do relaksu nad morzem Bałtyckim

Plaża jest szeroka i piaszczysta. Strzeżone kąpielisko jest pod opieką ratowników WOPR. Jezioro Bukowo jest doskonałe dla wędkarzy – można w nim złowić jeden z 20 gatunków ryb. Szkołą windsurfingu oferuje kursy tego sportu, organizuje obozy i zaprasza na wczasy. Można też wypożyczyć sprzęt wodny w tym właśnie miejscu.

Gdzie można odpocząć?

Jeśli nie może i nie jezioro to co? Dobre jest też ranczo Mustafa. Można tam jeździć konno, jeździć na lonży, czyli uczyć się jazdy konnej lub pobierać lekcje jazdy konnej. Dla najmłodszych są kucyki. Małe koniki to początek jazdy konnej dla dzieciaków. Taka jazda konna jest naprawdę doskonała i sprawdza się tak, jak nic innego. Warto jeździć konno i miło spędzać w ten sposób wolny czas.

Dąbki to dużo zieleni, piękne plaże, mikroklimat bogaty w jod oraz sposób miłego spędzania wolnego czasu. Warto znaleźć się w tym miejscu i spędzić w nim długi weekend, wakacje lub chociażby kilka dni. Odpoczynek w spokojnym miejscu jest najbardziej efektywny. W Dąbkach nie ma gwaru, hałasu, tłumów ludzi. Miło odpoczywa się w tym przepięknym miejscu, które jest pełne wyjątkowych możliwości. Lenistwo lub jazda konna, łowienie ryb lub inne atrakcje takie, jak siatkówka plażowa, gra w ringo czy inne rzeczy – na to wszystko liczą turyści wybierający właśnie tę niewielką i kameralną miejscowość na wyjątkowy relaks. Jest to naprawdę dobry wybór.

One thought on “Chcesz się zrelaksować nad polskim morzem? Wybierz Dąbki!

Dodaj komentarz