Co ciekawego można robić w Dąbkach? Warto poznać tutejszą Przystań Żeglarską

Osoby wybierające się do Dąbek nad morze z reguły chcą wypocząć w blasku słońca na tutejszych pięknych plażach. Jednak nie jest to jedyna opcja wypoczynku w Dąbkach, ponieważ turyści mogą skorzystać chociażby z Przystani Żeglarskiej. W tym miejscu w okresie sezonowym funkcjonują także różne firmy, oferujące turystom wiele ciekawych atrakcji.

Przystań Żeglarska i dostępne atrakcje

Osoby, które udadzą się do przystani żeglarskiej nad jeziorem Bukowo naprawdę mogą skorzystać z jej wszystkich możliwości. Przede wszystkim można zacumować jacht, łódź bądź inny sprzęt pływający. Jednak oprócz tego można także skorzystać z tutejszych rejsów statkiem wycieczkowym. Nie można także zapominać, że dostępne są również wypożyczalnie sprzętu pływającego, a nawet szkoła windsurfingu.

Osoby lubiące aktywność fizyczną na pewno z chęcią nauczą się windsurfingu, a w Dąbkach taka możliwość jest zapewniona. Tutaj organizowane są nawet obozy windsurfingowe. Dlatego będąc w Dąbkach warto udać się nad przystań żeglarską i zapoznać się z tutejszą ofertą atrakcji wodnych.