Joanna Wojtkiewicz triumfuje na 17. edycji Festiwalu "Reflektor"

Po raz siedemnasty odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, znany jako „Reflektor”. Od tego roku jeszcze bardziej zyskał na prestiżu stając się Festiwalem Piosenki Literackiej. Wśród licznych uczestników festiwalu, którym udało się wyróżnić i zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody, była Joanna Wojtkiewicz.

O talent Joanny Wojtkiewicz nie zostawiło wątpliwości jury oraz publiczność. Jej niezapomniany występ dowiódł jednoznacznie, że Joanna posiada niezwykły dar, który może przekształcić jej karierę i uczynić z niej prawdziwą gwiazdę. Świadectwem jej wyjątkowych umiejętności są dwie główne nagrody Grand Prix festiwalu oraz specjalna nagroda od partnera imprezy – Mikrofoniki.

Podczas przesłuchań konkursowych, które miały miejsce w Polskim Radiu Koszalin, Joanna zaprezentowała utwór Jonasza Kofty o tytule „Niedomówienie”. Wybór tej piosenki okazał się strzałem w dziesiątkę, co potwierdzają uzyskane przez nią laury. Zwyciężczyni 17. edycji Festiwalu „Reflektor” pochodzi z miasta Bartoszyce i na co dzień jest studentką w Danii.