Przyszła zmiana na stanowisku wiceburmistrza Darłowa, Rafał Nagórski przejdzie do Starostwa Powiatowego w Sławnie

Podczas najnowszej sesji Rady Miejskiej Darłowa, która odbyła się w czerwcu 2024 roku, burmistrz miasta, Arkadiusz Klimowicz, podzielił się informacją o zmianach personalnych w strukturze zarządu miasta. Jak poinformował, Rafał Nagórski, dotychczasowy wiceburmistrz Darłowa, ma zakończyć swoją pracę na tym stanowisku. Pan Nagórski nie opuszcza jednak sceny politycznej – jak wyjaśnił burmistrz Klimowicz – będzie on pełnił ważną funkcję w Starostwie Powiatowym w Sławnie.

Arkadiusz Klimowicz podkreślił, że Rafał Nagórski doskonale spełniał swoje obowiązki jako wiceburmistrz miasta. Choć decyzja o jego odejściu jest dla wszystkich bolesna, jest to konieczne kroki w odpowiedzi na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sławnie. Przesunięcie pana Nagórskiego do nowej roli zostało już uzgodnione i burmistrz przewiduje, że niedługo zobaczymy go działającego na nowym stanowisku.

Podczas tej samej sesji Rady Miejskiej nadarzyła się okazja do uroczystego pożegnania Rafała Nagórskiego. Radni miasta zasypali go komplementami dotyczącymi jego pracy w ratuszu Darłowa. W odpowiedzi na to, Nagórski dziękował za dotychczasową współpracę i zakomunikował, że nie żegna się na dobre – niebawem będzie miał okazję do spotkania z radnymi, ale już w innej roli niż wiceburmistrza miasta.