Rozkład atrakcji na scenie amfiteatru w Koszalinie, prezentowany przez Centrum Kultury 105

Centrum Kultury 105 uchyliło rąbka tajemnicy co do wydarzeń, które odbędą się na scenie koszalińskiego amfiteatru w obecnym sezonie. W czasie letnich wakacji na scenie pojawią się wykonawcy Kabaretonu, a Koszalin odwiedzą takie gwiazdy jak Varius Manx, Maryla Rodowicz czy Agnieszka Chylińska. Cieszyć się będziemy mogli również występami koszalińskich filharmoników i projekcjami filmowymi.

Pierwszy koncert w tym roku na scenie amfiteatru rozpocznie się już w połowie maja. 18 maja usłyszymy występy młodzieży z Pałacu Młodzieży, co zawsze przyciąga liczne grono mieszkańców Koszalina. Tydzień później, podczas Dni Koszalina, scena należeć będzie do LemON i Olivii Addams.

Okres wakacyjny obfitować będzie w szereg imprez. Na deskach amfiteatru zaprezentują się kabareciarze oraz wykonawcy stand-upu, a także wielkie gwiazdy i wschodzące talenty polskiej sceny muzycznej. Zobaczyć będzie można m.in. sanah, której bilety rozeszły się w mgnieniu oka. Wystąpi również Blanka, a także różni twórcy znani z platformy YouTube i influencerzy.

Koncerty Varius Manx oraz Maryli Rodowicz przyciągną natomiast publiczność w nieco starszym wieku.