Śmiertelny wypadek na trasie Warszkowo-Tychowo

Kolejne dramatyczne zdarzenie drogowe miało miejsce na trasie łączącej Warszkowo i Tychowo, położone w gminie Sławno. Informacje o tragicznym incydencie podała lokalna policja. Z ich doniesień wynika, że jedną ofiarą śmiertelną jest 51-letni mężczyzna, kierujący rowerem, mający swoje miejsce zamieszkania w powiecie sławieńskim.

Pierwsze ustalenia wykazały, że to właśnie ten 51-letni rowerzysta ponosił konsekwencje najcięższe – stracił życie – tak jak przekazała starszy aspirant Kinga Warczak, pełniąca rolę rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Wypadkiem okoliczności wskazują, że życie mężczyzny zakończyło się po tym, jak został potrącony przez samochód marki Volkswagen T4. Za kierownicą tego pojazdu siedział 48-letni mieszkaniec powiatu sławieńskiego, który był na chwilę zdarzenia trzeźwy. Szczegóły i dokładne przyczyny zdarzenia są obecnie badane przez policję.

Podkreślając dramatyzm sytuacji, st. asp. Warczak dodała, że po nieszczęśliwym potrąceniu natychmiast podjęto próby reanimacji 51-letniego rowerzysty. Niestety, mimo wysiłków, okazały się one nieskuteczne. Na miejsce wypadku przybył również lekarz, który musiał stwierdzić zgon poszkodowanego. Prokurator, również obecny na miejscu zdarzenia, wydał polecenie zabezpieczenia ciała do przeprowadzenia sekcji zwłok.