Finalizacja tegorocznego konkursu fotograficznego "Zakochaj się w Koszalinie" podkreślona uroczystym wernisażem

Edycja konkursu fotograficznego zatytułowanego „Zakochaj się w Koszalinie” została oficjalnie zakończona poprzez uroczysty wernisaż w galerii Bałtyk. Wszystko to stało się punktem kulminacyjnym tegorocznej rywalizacji, która skupiła zarówno profesjonalnych jak i amatorskich entuzjastów sztuki fotograficznej.

Poprzez lata, konkurs cieszył się ogromną popularnością, przyczyniając się do zgromadzenia wielu uczestników z różnym bagażem doświadczeń. Miłośnicy fotografii, zarówno ci dopiero zaczynający swoją przygodę z tym medium, jak i ci posiadający już solidne doświadczenie, korzystali z tej okazji do ukazania miasta Koszalin z unikalnej perspektywy.

Wspaniałą ilustracją tego jest wystawa prezentująca prace zwycięskie i wyróżnione w bieżącej edycji konkursu. Ta niecodzienna ekspozycja dostępna jest do publicznego oglądania w Klubie Osiedlowym Bałtyk. Jest to doskonała okazja do podziwiania talentu i kreatywności uczestników, którzy dzięki swoim fotograficznym umiejętnościom potrafili na nowo odkryć urok miasta Koszalin.