Śmiertelny wypadek rowerzystki w Koszalinie – Policja poszukuje świadków

Wstrząsająca tragedia wydarzyła się w Koszalinie, w rejonie Galerii Emka. W poniedziałek, 16 października, życie na miejscu straciła rowerzystka. W związku z tym niezwykle tragicznym incydentem, funkcjonariusze z koszalińskiego Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji apelują do publiczności o pomoc w poszukiwaniu osób, które mogłyby dostarczyć istotne informacje na temat tego zdarzenia.

Sama tragedia miała miejsce 16 października, dokładnie o godzinie 19.00. Doszło do niej na przejściu dla pieszych zintegrowanym z przejazdem dla rowerów, znajdującym się na skrzyżowaniu ulic Władysława IV i Kwiatkowskiego, w Koszalinie.

Z naszych doniesień wynika, że asenizacyjny pojazd ciężarowy marki Man poruszał się ulicą Władysława IV i zamierzał skręcić w lewo w ulicę Kwiatkowskiego. To właśnie w tym momencie doszło do tragicznego zdarzenia. Rowerzystka nagle znalazła się na drodze ciężarówki, co spowodowało poważne obrażenia. Pomimo wykonanej na miejscu reanimacji, nie udało się jej uratować.

Jeśli byłeś świadkiem tego zdarzenia lub posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia tej tragedii, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP Koszalin. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 78-41-470 lub 47 78-41-343.