W Dąbkach odbył się bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Na terenie całego kraju 29 stycznia odbywały się różnego rodzaju akcje, których celem była zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do wielu akcji doszło również nad morzem. Wspomnieć warto chociażby bieg zorganizowany 22 stycznia w Dąbkach, a więc na tydzień wcześniej przed wielkim finałem WOŚP.

W Dąbkach odbył się bieg dla WOŚP

Podczas biegu dla WOŚP zobaczyć można było zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Po prostu wszyscy chcieli wziąć udział w akcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, że bieg odbył się w niedzielę, dnia 22 stycznia w Dąbkach przy Uzdrowiskowej 5. Warto dodać, że bazą biegu było więc Centrum Sportów Wodnych. Osoby, które chciały wziąć udział w biegu musiały wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy za sprawą wpisowego, które wynosiło minimum 30 złotych.

Wcześniej ogłoszono program zawodów biegowych. O godzinie 11:00 otworzono biuro zawodów, godzinę później wystartował bieg dzieci, a o godzinie 13:00 rozpoczął się bieg na 5 kilometrów. Z kolei o godzinie 14:00 nastąpiło oficjalne zakończenie zawodów biegowych organizowanych w tym szczytnym celu.