W Koszalinie policja zatrzymała podejrzanych o posiadanie 7 kg narkotyków

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, którzy na co dzień specjalizują się w zwalczaniu przestępczości związanej z narkotykami, stale intensyfikują swoje działania przeciwko dealerom narkotyków. W tym najnowszym przypadku, udało im się przechwycić aż 7 kilogramów różnych substancji psychoaktywnych, które miały być sprzedane na czarnym rynku. To jest jedną z wielu operacji przeprowadzonych w ostatnim czasie, które miały na celu zahamowanie rosnącej fali przestępczości narkotykowej. Z efektywnych działań policji wynika, że udało się przejąć kokainę, mefedron, morfinę i amfetaminę.

Oszacowano, że wartość tych półlegalnych substancji na czarnym rynku może osiągnąć wartość przekraczającą pół miliona złotych.

Policjanci koszalińscy nieustannie monitorują sytuacje bezpieczeństwa w mieście, skrupulatnie analizując dowody i informacje dotyczące działalności narkotykowej na terenie pod ich jurysdykcją. Praktycznie każdego dnia angażują się w walkę z tego rodzaju przestępczością. To właśnie dzięki ich ciężkiej pracy dało się wyeliminować wielu „dilerów” i pociągnąć do odpowiedzialności sprawców tych czynów.

Podczas ostatniego nalotu, kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 36 do 49 lat, którzy byli podejrzani o posiadanie dużej ilości nielegalnych substancji. Po zbadaniu narkotesterem i zważeniu skonfiskowanych narkotyków okazało się, że było to 200 gramów kokainy, 5,5 kilograma mefedronu, ponad 200 gramów amfetaminy oraz ponad kilogram morfiny.