Zniknięcie Teresy Golus – 64-latki z Chudaczewka

W ciągu ostatnich dni, Komenda Powiatowa Policji w Sławnie rozpoczęła intensywne poszukiwania. Osobą, której ślad zaginął, jest 64-letnia Teresa Golus. Ta kobieta, zamieszkująca małą miejscowość Chudaczewka, która leży w gminie Postomino, ostatni raz była widziana w poniedziałek, 11 września. Od tamtej pory nie udało jej się nawiązać żadnego kontaktu z członkami swojej rodziny.

Teresa Golus to kobieta o niewielkim wzroście, ledwo przekraczającym 160 cm. Mimo swoich 64 lat, wygląda na młodszą, a jej wiek można oszacować na około 60 lat. Posiada szczupłą budowę ciała i krótkie włosy w jasnym odcieniu blondu. Charakterystycznym elementem jej wyglądu są ubytki w uzębieniu, które są widoczne na pierwszy rzut oka.

Tego dnia, kiedy znikła, miała na sobie jeansowe spodnie i czerwoną kamizelkę. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej Teresy Golus. Każda informacja jest cenna i może pomóc w odnalezieniu kobiety. Wszelkie wiadomości można przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Sławnie pod numerem telefonu 47 78 53 512, lub do najbliższej jednostki policji, dzwoniąc na numery alarmowe 997 lub 112.