Zwrot akcji w Koszalinie: Zaginiona 10-letnia Hania znaleziona dzięki szybkiej reakcji miejscowej policji

Wspólne działania koszalińskich służb policyjnych, mediów i lokalnej społeczności doprowadziły do szczęśliwego zakończenia operacji poszukiwawczej 10-letniej Hani. Funkcjonariusze policji wyrazili wdzięczność za natychmiastową reakcję wszystkich zaangażowanych stron, co podkreślili w oficjalnym komunikacie.

Poszukiwania zaginionej dziesięciolatki zakończyły się pomyślnie. Dziewczynka zniknęła dzień wcześniej, w czasie popołudniowych godzin. W wyniku otrzymania zgłoszenia o zaginięciu, wszyscy dostępni wówczas funkcjonariusze koszalińskiej komendy zostali skierowani do akcji.

Policjanci podjęli natychmiastowe i zdecydowane działania – uruchomili procedury poszukiwawcze, ustanowili punkty kontrolne oraz patrolowali obszar miasta. Szybkość tych działań przyczyniła się do odnalezienia dziewczynki w pełni zdrowej przy ulicy Powstańców Wlkp.

Oficer prasowy koszalińskiej policji, Monika Kosiec, podkreśla, że choć sfinalizowano poszukiwania, wiele aspektów tej sprawy wymaga jeszcze wyjaśnienia. Policja otrzymała dużo informacji od mieszkańców, którzy mówili o widzeniu Hani w autobusach różnych linii – 16, 11 i 14. Władze dziękują mieszkańcom Koszalina za ich czujność. Policja podejrzewa, że dziewczynka mogła spędzić całą noc przemieszczając się autobusami miejskimi lub chodząc po mieście. Niemniej jednak, najważniejszym obecnie faktem jest to, że Hania została odnaleziona i jest bezpieczna.